Nowa odsłona Sniper Ghost Warrior

CI Games zapowiedziało, kiedy po raz kolejny wcielimy się w strzelca wyborowego w czwartej już odsłonie serii Sniper Ghost Warrior. Odsłona Contracts trafi do sprzedaży w listopadzie.

CI Games nie miało wiele szczęścia do Sniper Ghost Warrior 3. Miała to być dla twórców przepustka do prawdziwego świata wysokobudżetowych gier AAA, ale okazało się, że produkt końcowy nie spełniał części z pokładanych w nim nadziei. Wartość akcji zapowiadającego się na potentatnego, że spa CI Games runęła do zaledwie 3% dawnej wartości.

Nic dziwółka postanowiła zrobić krok wstecz i przygotować grę na zasadach, które sprawdzały się przy okazji wcześniejszych, mniejszych odsłon – zamknięte misje, mniejsze mapy i skupienie się na samym strzelaniu. Wszak właśnie to czyniło ich serię dobrą. Dziś wiemy już, kiedy Contracts trafi do sprzedaży. Datę 22 listopada zdradza nowy zwiastun:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

Nowa odsłona Sniper Ghost Warrior

CI Games zapowiedziało, kiedy po raz kolejny wcielimy się w strzelca wyborowego w czwartej już odsłonie serii Sniper Ghost Warrior. Odsłona Contracts trafi do sprzedaży

Read More »