Przeprowadzka Destiny 2 z Battle.net na Steama

Studio Bungie powoli przygotowuje się do rozstania z firmą Activision. Twórcy poinformowali, że 21 sierpnia do dyspozycji graczy zostanie oddana zapowiedziana wcześniej opcja cross-save. To wariant zapisu gry, który pozwoli na jej odtworzenie i wznowienie na innej platformie – może to być PC, PlayStation 4, Xbox One, czy (wkrótce) także Google Stadia.

Studio powołało także dedykowaną stronę, gdzie zainteresowani mogą przenieść swoje konto Destiny 2 z Battle.net na Steama. To akcja jednorazowa, dzięki której można będzie przenieść konto bez żadnych konsekwencji. Gracze będą mogli przy przeniesieniu zachować wszystko to, co udało im się zebrać do tej pory.

Dodatki, przepustki sezonowe, wirtualną walutę. Wszystko zostanie przeniesione 20 sierpnia. Destiny 2 na Steamie zadebiutuje (oficjalnie) z kolei 1 października.

Wraz z debiutem na platformie Valve produkcja zostanie usunięta z Battle.net, dlatego chęć przeniesienia konta warto zgłosić jak najszybciej.

O tym, że firma Activision i studio Bungie planują zerwać ścisłą współpracę mówiło się już na początku 2019 roku. Jak widać samo studio na razie mocno na tym nie traci, ponieważ twórcy zachowali prawa do marki i nadal dobrze ją promują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

Nowa odsłona Sniper Ghost Warrior

CI Games zapowiedziało, kiedy po raz kolejny wcielimy się w strzelca wyborowego w czwartej już odsłonie serii Sniper Ghost Warrior. Odsłona Contracts trafi do sprzedaży

Read More »